Tabuu – 10.000 Ücretsiz Kelime

tabuu apk

Tabuu apk tam bir aileyi oyunudur. Temelde takım arkadaşının anlatmak için uğraştığı kelimeyi bilmek üzere oynanan bu oyunda, asıl hedef anlatma sürecinde takımların eğlenmesidir. Survivor programında da her hafta oynanan “Bil Bakalım” oyununun aile arasında oynayabilmenizi sağlayacak Tabuu apk dosyasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Bir diğer adı “Yasak Kelime” olan bu oyun ufkunuzu açmak için de oldukça ideal. Arkadaşlarınıza kelimeyi anlatırken ki eğlence ise cabası. Daha önce oynamayanlar veya oynayıp kuralları unutmuş olanlar için Tabuu oyununun kurallarına tekrar bir göz atalım…

Tabuu Apk Oyunu Kuralları

  • Eşit olarak iki ayrı takıma ayrılın. Karşı takımı gözlemlemek bu oyunda çok önemli. Bu yüzden her oyuncu yanına karşı takımdan başka bir oyuncu alacak şekilde masa etrafına oturun.
  • Tabuu oyununu telefondan açın ve artık oyuna başlayabilirsiniz.
  • Tabuu, bil bakalım veya yasaklı kelime olarak bilinen oyunun amacı, anlatmaya çalıştığınız kelimenin altındaki 5 küçük ve ana kelimeyle alakalı kelimelere kullanmadan kendi takımına anlatabilmektir. Anlatım yaparken yasaklı kelimeleri söyleyip söylemediğini karşı taraftan bir kişi dikkatli bir şekilde kontrol etmeli ve yasaklı kelime söylendiğinde uyarmalı, farklı bir kelimeye geçiş yapmalıdır.
  • Takımdan birisini kelimeleri anlatmak için seçerek oyunu başlatın.
  • Karşı takımdan bir kişi hem sizi kontrol etmek hem de zamanı kontrol etmek için sorumluluğu almalıdır.
  • Süre dolana kadar anlatımlar devam eder.
  • Anlatamadığınız bir kelime pas diyerek geçilir.
  • Pas denildiğinde veya yasaklı kelime her kullanıldığında karşı takıma 1 puan gider.

ÜCRETSİZ İNDİR

Özet
İnceleme Zamanı
İncelenen
Tabuu - 10.000 Ücretsiz Kelime
Yazarın Değerlendirmesi
51star1star1star1star1star
İlginizi Çekebilir:  PUBG Mobile Apk İle Erken Erişim!
Yazar
Teknoloji haberleri ile takipçilerine ve misafirlerine bilgiler sunan, ürün incelemesi yaparak satış öncesi akıllardaki soru işaretlerini gideren içinizden biri.

Söz Sırası Sende!

0 0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * olarak işaretlendi

HTML etiketleri ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla