Samsung Galaxy J4 Format Atma Rehberi

Samsung Galaxy J4 Format Atma

Akıllı telefon kullanımlarındaki artışla birlikte yeni markalar ve yeni modeller de çıkmaya başladı. Samsung’un yeni modellerinden Galaxy J4’de yeni modellerden birisi. Bu cihazın kullananların yaşadığı donma, kasma ve yavaşlama gibi problemleri Samsung Galaxy J4 format atma yöntemiyle çözeceğiz. Peki, bu cihaza nasıl format atılır? Öğrenmek için detayları inceleyebilirsiniz.

Eğer ekran desenini hatırlamıyorsanız telefonu fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekmektedir. Format atma işleminin ardından cihazınızdaki tüm verilerin kalıcı olarak silineceğini unutmayın. Bu yüzden silinmesini istemediğiniz fotoğraf ve videoların mutlaka yedeğini alın.

İlginizi Çekebilir:  Android Telefonlar Nasıl Yedeklenir?

Samsung Galaxy J4 Format Atma

Samsung Galaxy J4

Menüyü Kullanarak Fabrika Ayarlarına Sıfırlamak

Samsung Galaxy J4 format atma işlemi için uygulayabileceğiniz ilk ve en basit yöntem telefonunun ayarlarını kullanmaktadır. Eğer aşağıdaki adımları harfiyen uygularsanız cihazınızı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.

Menü >> Ayarlar >> Yedekle ve Sıfırla >> Fabrika Ayarlarına Sıfırla >> Telefonu Sıfırla >> Her şeyi Sil

Tuşları Kullanarak Fabrika Ayarlarına Sıfırlamak

Cihaz ayarlarını kullanarak Samsung Galaxy J4 format atma her zaman mümkün olmayabilir. Özellikle çok donan veya ekran kilidi unutulan telefonlarda mecburen format atmak için tuşları kullanmak gerekecektir. Galaxy J4 format atma işlemini aşağıdaki adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz…

  • Cihazı kapatın.
  • Kapalıyken Ses Açma + Bixby tuşlarına basılı tutarken Power tuşuna da basın.
  • Cihaz açılınca ekranda Samsung logosu görünecektir. Tuşlara basmayı bırakabilirsiniz.
  • Şimdi ekranda Recovery (kurtarma) seçenekleri belirecektir. Ses Kısma tuşunu kullanarak Wipe Data/Factory Reset‘e gelin ve Power tuşuna basın.
  • Yes’e gelin ve Power tuşuna dokunun.
  • Açılan ekranda Reboot System Now‘a gelin ve Power tuşuna basın.
  • Bu işlemi yaptıktan sonra Samsung Galaxy J4 format atma tamamlanacaktır. Cihazınız tekrar açılıp kapanacak ve her şey silinecektir. İlk açılışta biraz zorlanma olabilir merak etmeyin. )
Özet
İnceleme Zamanı
İncelenen
Samsung Galaxy J4 Format Atma Rehberi
Yazarın Değerlendirmesi
51star1star1star1star1star
Yazar
Teknoloji haberleri ile takipçilerine ve misafirlerine bilgiler sunan, ürün incelemesi yaparak satış öncesi akıllardaki soru işaretlerini gideren içinizden biri.

Söz Sırası Sende!

0 0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * olarak işaretlendi

HTML etiketleri ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla