Seni Seçtim: Pokemon Go

Pokemon Go Apk

Pokemon Go apk henüz Play Store’da yayınlanmadan dünyanın en büyük mobil oyunu olarak sahne almıştı. Söylenenlere abartı diyemeyiz çünkü Pokemon Go şimdiye kadar ki en çok ses getiren mobil oyunların başında geliyor! Şimdilerde popülerliği ilk günkü gibi fazla olmasa bile ücretsiz Android oyunlar arasında en iyi seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor.

Pokemon Go apk ile pokemon avına başlayabilir, spor salonlarını indirip poke topları ararken çevrenizi keşfe çıkabilirsiniz. (Tabi ki hileli apk ile New York’a gitmezseniz.) Oyunun sürekli gelişmesini sağlayan güncellemeler devam ediyor. Pokemon Go apk hala gelmiş geçmiş en iyi ücretsiz Android oyunları arasında yer almayı hak ediyor!

Pokemon Go

Bir zamanlar ülkemizde de mizah malzemesi olan Pokemon Go ile şehrinizin her noktasını keşfedebilirsiniz. Özellikle sürekli evde ve bilgisayar başında vakit geçiren insanların sosyalleşmesini sağlayan oyun büyük bir akıma dönüşmüştü. 800 milyondan fazla kez indirilen ve en iyi mobil oyun olan Pokemon Go apk, insanları sokağa davet ediyor.

Seviye atladıkça ve kendi Pokedex’indeki pokemonları yakaladıkça gücünü katlıyorsun. Ne kadar çok gezer ve etraftaki pokemonları ne kadar toplarsan bu turnuvalarda o kadar güçlü olmanı sağlar. Hem grafikleri hem de farklılığıyla Android kullanıcılarının dikkatini çeken oyun için bazı sistem gereksinimlerini cihazınızın karşılaması gerekiyor.

Sistem Gereksinimleri

  • 2GB veya daha fazla RAM
  • Android 4.4 – 7.0+ Android İşletim Sistemi
  • Tabletler için uyumluluk garantisi verilmiyor.
  • Doğru konum bilgisi alabilmek için ağa bağlı iken oynamak tavsiye edilir.
  • Uyumluluk bilgileri güncellemelere göre değişiklik gösterebilir.

Pokemon Go Apk indir

Ücretsiz İndir

Pokemon Go Hakkında Atılan Twitler

Özet
İnceleme Zamanı
İncelenen
Pokemon Go Apk
Yazarın Değerlendirmesi
51star1star1star1star1star
İlginizi Çekebilir:  Hay Day Apk 2018
Yazar
Teknoloji haberleri ile takipçilerine ve misafirlerine bilgiler sunan, ürün incelemesi yaparak satış öncesi akıllardaki soru işaretlerini gideren içinizden biri.

Söz Sırası Sende!

1 0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * olarak işaretlendi

HTML etiketleri ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Araç çubuğuna atla