Sosyal Video Ağı: Kwai Nedir?

kwai

Yeni geliştirilen sosyal medya uygulamaları kısa sürede popülerlik kazanabiliyor. Son dönemlerde adını sıkça duyduğunuz veya reklamlarına denk geldiğiniz Kwai sosyal video ağı uygulaması da bunlardan birisi. Anlık video çekip, efektler ve müziklerle eğlenceli bir klip oluşturmanıza imkan tanıyan Kwai hem Android hem de iPhone kullanıcıları için kullanılabilir durumda!

İçerisinde onlarca farklı ve ilginç filtre bulunduran uygulama ile dilerseniz evde otururken, dilerseniz tatilde eğlenirken video çekip mini bir montaj yapabilirsiniz. Daha önce çekmiş olduğunuz veya internetten indirdiğiniz videoları da uygulama içerisine yükleyip insanların beğenisine sunabilirsiniz.

 

Kwai İle Neler Yapabilirim?

Kısa videolar ve slayt gösterileri yapmanıza imkan tanıyan Kwai mobil uygulaması ile eğlenceli bir dünyaya adım atabilirsiniz. Kendi eğlendiğiniz videoları hazırlayın, insanlarla paylaşın ve topluluğunuzu oluşturun. Eğer eğlenceli videolar hazırlarsanız kısa sürede binlerce takipçiye erişebilirsiniz! 🙂

kwai indir

Özellikler

  • Diğer kullanıcıların videolarını keşfetme ve size yakın kullanıcıları bulma
  • Videoları anında Facebook, Instagram, Youtube, Line ve WeChat gibi uygulamalarda paylaşma
  • Binlerce müzik arasından seçim yapma ve kendi müziğini ekleme
  • Onlarca farklı filtre
  • Etiketler
  • Fotoğraf Çerçeveleri
  • Balon efektleri ve çok daha fazlası

Android için indir

Kwai - Sosyal Video Ağı
Kwai - Sosyal Video Ağı
Developer: KWAI INC.
Price: Free

iOS için indir

İlginizi Çekebilir:  musical.ly - Android Video Hazırlama Uygulaması
Yazar
Teknoloji haberleri ile takipçilerine ve misafirlerine bilgiler sunan, ürün incelemesi yaparak satış öncesi akıllardaki soru işaretlerini gideren içinizden biri.

Söz Sırası Sende!

1 0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * olarak işaretlendi

HTML etiketleri ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla