Instagram’da Gönderdiğiniz Takip İstekleri Nasıl Bulunur?

instagram gönderdiğim istekleri görme

Bugün instagram gönderdiğim istekleri görme rehberi ile bir sorununuzu daha çözüme kavuşturmayı planlıyoruz. Sosyal medya mecraları hayatımızın bir parçası olmaya başladığından beri her adımını ve yeniliğini yakından takip ediyoruz. Bugün popüler fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram hakkında küçük bir bilgi paylaşacağız. Malum sevdiğimiz fotoğrafları, ünlüleri veya kişileri Instagram üzerinden takip etmek istiyoruz. 

Peki, bu zamana kadar kimlere takip isteği gönderdik biliyor muyuz? Eğer cevabınız hayırsa bugün öğrenme vakti geldi. Çünkü instagram gönderdiğim istekleri görme rehberi size yardımcı olacak! Instagram ayarlarından hangi kullanıcılara takip isteği gönderdiğinizi bulabilirsiniz. Peki ama nasıl? Tabi ki, aşağıdaki adımları izleyerek…

instagram gönderdiğim istekleri görme

1. Gönderdiğiniz istekleri görebilmek için bilgisayarınızın internet tarayıcısından www.instagram.com adresine gidip, kullanıcı girişi yapmalısınız. Ardından profilinizin “hesap ayarlarına” gidin. Gelen ekrandan ise “Gizlilik ve Güvenlik” seçeneğine tıklayın.

2. Gelen ekranda sayfası aşağı kaydırıp, “Hesap Verilerini Görüntüle” butonuna tıklıyoruz.

3. Bu adımda hesap verilerinizin olduğu ekrana ulaşıyorsunuz. Bağlantılar bölümünün altında instagram gönderdiğim istekleri görme işlemi için “Mevcut takip istekleri” başlığının altındaki “Tümünü Gör” bağlantısına tıklıyoruz.

4. Sizin de gördüğünüz gibi buradan daha önce takip isteği gönderdiğiniz kişileri kullanıcı adlarıyla birlikte sıralı bir şekilde görebiliyoruz. Artık her şey sizin isteğinize bağlı. Dilerseniz takip isteği gönderdiğiniz kişilerin profiline girip isteği geri çekebilirsiniz.

Mevcut kabul edilmeyen takip isteklerinizi görüntülemek için buraya da tıklayıp direk ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Özet
İnceleme Zamanı
İncelenen
instagram gönderdiğim istekleri görme
Yazarın Değerlendirmesi
51star1star1star1star1star
İlginizi Çekebilir:  Akıllı Telefonlarda Reklam Nasıl Engellenir?
Yazar
Teknoloji haberleri ile takipçilerine ve misafirlerine bilgiler sunan, ürün incelemesi yaparak satış öncesi akıllardaki soru işaretlerini gideren içinizden biri.

Söz Sırası Sende!

0 0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * olarak işaretlendi

HTML etiketleri ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Araç çubuğuna atla