Müthiş Sniper Deneyimi: Hitman Suikastçi

Hitman Suikastçi Apk

Aksiyon ve macera filmlerinin unutulmaz karakteri Hitman, müthiş bir oyunla Android platformunda sizi bekliyor. Hitman Suikastçi Apk, 5 milyonun üzerinde indirilme sayısıyla en popüler Android oyunlar arasında gösteriliyor. Toplamda 260.738 kişi tarafından 5 yıldıza layık görülen Hitman Suikastçi oyununu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Hitman Suikastçi APK

Sessiz ve İyi Bir Suikastçi Ol!

Oyun içerisinde Ajan 47 rolündesiniz. Mobilde oynayabileceğiniz en iyi keskin nişancı deneyimi Hitman Suikastçi’de sizi bekliyor.

Taksiksel Görevleri Başar!

Oyunda bir çok taktiksel görev sizi bekliyor. Stratejik hamleler yaparak kusursuz suikastler düzenleyebilirsiniz.

Ölüm Vadisinde Hayatta Kalma!

Android aksiyon oyunları listelerinde en çok indirilenlerden birisi olan Hitman Suikastçi ile zombi avlama becerilerini geliştirerek müthiş bir maceraya atılabilirsiniz.

150’den Fazla Görev ve 10 Farklı Kontrat!

Zorlu görevleri başarmak için ter dökerken suikast becerierini de geliştirmeyi unutma. Ayrıca tüm sırları ve hileleri de ortaya dök!

16 Müthiş Silah!

Tüm hedefleri yok edebilmek için silah parçalarını toplamalı ve en güçlü silahların kilidini açabilmek için taslakları tamamlamalısınız.

Lider Ol!

Eğer liderlik tablosunun tepesinde yer almak istiyorsanız arkadaşlarınızı davet edip rekabet edebilirsiniz. Dünyanın en iyi suikatçisi olarak puanlarını çoğalt ve rütbe kazan!

Hitman Suikastçi (Hitman Sniper)
Hitman Suikastçi (Hitman Sniper)
Özet
İnceleme Zamanı
İncelenen
Hitman Suikastçi
Yazarın Değerlendirmesi
51star1star1star1star1star
İlginizi Çekebilir:  PUBG Mobile Apk İle Erken Erişim!
Yazar
Teknoloji haberleri ile takipçilerine ve misafirlerine bilgiler sunan, ürün incelemesi yaparak satış öncesi akıllardaki soru işaretlerini gideren içinizden biri.

Söz Sırası Sende!

1 0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * olarak işaretlendi

HTML etiketleri ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla