İnşaat ve Yönetim Simülasyonu: Fallout Shelter

Fallout Shelter apk indir

Dilerseniz oyun hakkında açıkmalayı okumadan en aşağıdaki Fallout Shelter apk indir linkini kullanarak oyunu telefonunuza indirip kurabilirsiniz. Ama bu etkileyici Android oyunu hakkında bir şeyler demek istiyorum. Oyun 2015 yılında yayınlandı ve o yıl en iyi Android oyunları listesinde yer almayı başardı.

Kategorisine bakacak olursak simülasyon oyunları arasında yerini alan Fallout Shelter, hayatta kalma oyunlarından birisidir. Oyun içerisindeki amacınız sığınak inşa ederim diğer hayatta yerlilerle birlikte gelişmeyi sürdüren bir ekosistem oluşturmak.

Oyunu standart bir simülasyon oyunun dışına çıkartan en önemli şey, kötü adamların baskınları, orman yangınları ve çeşitli engeller! Uygulama içi satın almalar bulunan oyunda neredeyse açık denebilecek bir arka plan bulunuyor. Yeni ve güncel sürümüyle Fallout Shelter apk indir dosyası gerçekten beklentilerin üzerinde bir performans sergiliyor.

Fallout Shelter Apk indir

10 milyonun üzerinde indirme sayısıyla Play Store’da gücünü hissettiren Fallout Shelter, yaklaşık 2 milyon Android kullanıcısı tarafından 5 yıldızla ödüllendirildi. Aşağıdaki Fallout Shelter Apk indir butonunu kullanarak oyunu telefonunuza indirebilir ve yükleyebilirsiniz. 1.13.11 sürümüyle yayında olan Android oyunu, 25 MB dosya boyutuna sahiptir. Eğer cihazınızın Android sürümü 4.1 ve üzeriyse bu oyunu indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Fallout Shelter İndir

Özet
İnceleme Zamanı
İncelenen
Fallout Shelter apk indir
Yazarın Değerlendirmesi
51star1star1star1star1star
İlginizi Çekebilir:  Oyun Listelerinin Lideri: FIFA 18
Yazar
Teknoloji haberleri ile takipçilerine ve misafirlerine bilgiler sunan, ürün incelemesi yaparak satış öncesi akıllardaki soru işaretlerini gideren içinizden biri.

Söz Sırası Sende!

0 0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * olarak işaretlendi

HTML etiketleri ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Araç çubuğuna atla