Android İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

En iyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Sosyal medya hayatımızın bir parçası olduğu günden beri çekilen fotoğrafların da değeri bir o kadar arttı. Sırf sosyal medya hesabına fotoğraf atabilmek için günlük fotoğraf çekenler bile var. Hatta bunun bir hastalık olduğu konusu bile gündemi bir süre meşgul etmişti. 🙂 Bugün Android kullanıcıları için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları listesi hazırladık. 

Play Store editörleri tarafından seçilen veya kullanıcı oylarıyla en çok beğenilen fotoğraf uygulamalarını cihazınıza indirip fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Özellikle Instagram yönetimi yapanların sıkça kullandığı en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları Tecnoloji ekibinin katkılarıyla karşınızda! 🙂

En iyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

1. Snapseed

Snapseed

Google tarafından geliştirilen ve oldukça profesyonel bir fotoğraf düzenleyicisi olan Snapseed ile kusursuz sonuçlar elde edebilirsiniz. Şuan Android fotoğraf düzenleme uygulamaları kategorisinin lideri olan Snapseed ile neler yapabilirsiniz? İşte en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları kategorisinin lideri; Snapseed

 • Otomatik iyileştirme
 • 20 farklı filtre ve araç
 • RAW dosyası açabilme
 • Filtre fırçaları
 • İnce ve hassas ayar imkanı
 • Kırpma
 • Döndürme
 • Perspektif
 • Beyaz dengesi
 • Pozlama, parlaklık ve doygunluk gibi ayarlar
 • Vinyet
 • Fotoğraf üzerine metin ekleme
 • Lens bulanıklığı
 • HDR görünümü
 • Dramatik
 • Grunge
 • Retrolüks

Gibi daha onlarca farklı özellik bu uygulamanın detaylarında sizi bekliyor.

2. Camera MX

Camera MX

MAGIX tarafından tasarlanan Camera MX uygulaması, tam çözünürlükle ve kalite kaybı yaşatmadan fotoğraflarınızı / videolarınızı düzenleyebilmenize olanak tanır. Oluşturma, düzenleme ve yönetmeyi tek bir uygulamada kolayca yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı onlarca filtre ile çok daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Android uygulamaları, fotoğraf kategorisinde en çok indirilen uygulamalar arasında yer alan Camera MX’e aşağıdaki bağlantıyı kullanarak mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

3. Adobe Photoshop Lightroom CC

Adobe Photoshop Lightroom CC

Fotoğraf düzenleme uygulaması diyorsak mutlaka işin içine Photoshop girmeli! 🙂 Bilgisayarda olduğu gibi mobilde de en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yerini alıyor. Fotoğraflarınızı paylaşmadan önce güçlü düzenlemeler yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olan Adobe Photoshop Lightroom CC ile kolayca büyük albümleri düzenleyebilir, fotoğraflarınıza harika düzenlemeler yapabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olsa da bazı özelliklerini premium olmadan kullanamıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone Fotoğraf Gizleme Uygulamaları

4. Pixlr – Free Photo Editor

Pixlr

Pixlr uygulaması yine Google Play editörleri tarafından seçilmiş fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi olarak göze çarpıyor. Ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirip kurabileceğiniz Pixlr ile fotoğraf düzenleme, arka plan ayarlama ve fotoğraf kolajları oluşturma oldukça kolay. Bünyesinde bir çok efekt barındıran uygulama ile Instagram’a fotoğraf atmadan önce çok şık düzenlemeler yapabilirsiniz.

5. Fotor Photo Editor – Foto Editörü & Foto kolaj

Fotor Photo Editor

Fotor Photo Editor fotoğraflarınızı düzenlemeden önce fotoğraf çekimi de yapabilmenizi sağlıyor. 6 farklı kamera modu, zamanlayıcı ve dengeleyici özellikleriyle kusursuz fotoğraflar çekmenize imkan sağlıyor. Otomatik ayar özellikleri bulunan Fotor Photo Editor, 13 farklı manzara etkisini tek tuşla fotoğrafınıza uygulamanızı sağlıyor. Bünyesinde film, retro, sepya, siyah ve beyaz gibi bir çok özel efekt bulunan Android fotoğraf düzenleme uygulamasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ayrıca alttaki Android fotoğraf uygulamalarıyla ilgili anketimize katılıp, düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın 🙂

 

[interaction id=”5a7ab7677c71810001844ad8″]

Özet
İnceleme Zamanı
İncelenen
En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları
Yazarın Değerlendirmesi
51star1star1star1star1star
Yazar
Teknoloji haberleri ile takipçilerine ve misafirlerine bilgiler sunan, ürün incelemesi yaparak satış öncesi akıllardaki soru işaretlerini gideren içinizden biri.

Söz Sırası Sende!

0 0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * olarak işaretlendi

HTML etiketleri ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Araç çubuğuna atla