Refleks ve Taktik: Critical Ops

Critical Ops apk

Android oyunları ile tüm dünya içli dışlı. Bu yüzden bazı oyunlar kısa süre içerisinde dünya çapında popüler olabiliyor. Aksiyon kategorisinin önde gelen oyunlarından olan Critical Ops apk da bunlardan birisi. Arkadaşlarınızla aksiyonun dibine vurmak istiyorsanız mutlaka bu mobil oyunu cihazlarınıza kurmalısınız!

Aksiyon, Taktik ve Strateji: Critical Ops Apk

FPS oyunlarını ülke olarak gerçekten çok seviyoruz. Özellikle refleks gerektiren ve taktik becerilerin ön planda olduğu oyunlar tam bize göre. Zaten başarılarımızda ortada. 😉 Mobil oyun alanında kullanıcıları aksiyona doyuran Critical Ops apk ile savaş deneyimini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Oldukça tempolu bir oyun olan Critical Ops içerisinde Terörist olup bölgeleri yıkabilir veya Anti-Terörist olarak terör operasyonlarına son vermek için savaşmaya başlayabilirsin.

Arkadaşlarınızla birlikte kendi grubunuzu kurup egemenliğinizi ilan edebilir ve becerilerinizle tüm dünyaya kafa tutabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Critical Ops apk dosyasını cihazınıza indirip kurmak!

Rekabet Üst Düzey

Rakiplerinizi etkisiz hale getirmek için taktik ve stratejileri iyi geliştirmeniz gerekiyor. Yetenek ve beceri tabanlı bir oyun içerisinde olduğunuzu unutmayın! İçerisinde AK47 gibi silahlar, tüfekler ve tabancaların dışında hafif makineli silahlar ve keskin nişancı tüfekleri bulunuyor.

Hala gelişme aşamasında bir Android oyunu olan Critical Ops apk dosyasını aşağıdaki linkten indirebilir ve ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Son sürümüyle birlikte geliştirmeler ve düzeltmeler yapılan oyunda silah kostümleri eklemek ve oyun içi çalışmalar devam etmektedir.

Critical Ops indir

Özet
İnceleme Zamanı
İncelenen
Critical Ops Apk
Yazarın Değerlendirmesi
51star1star1star1star1star
İlginizi Çekebilir:  Oyun Listelerinin Lideri: FIFA 18
Yazar
Teknoloji haberleri ile takipçilerine ve misafirlerine bilgiler sunan, ürün incelemesi yaparak satış öncesi akıllardaki soru işaretlerini gideren içinizden biri.

Söz Sırası Sende!

1 0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * olarak işaretlendi

HTML etiketleri ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Araç çubuğuna atla