Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Apk

Daha önce en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları haberinde Adobe Photoshop Lightroom CC ile sizi tanıştırmıştık. Bu kez de farklı photoshop versiyonuyla özel bir yazı hazırlamak istedik. Çünkü Adobe Photoshop apk dosyası telefonunuzdan kusursuz fotoğraflar oluşturmanıza imkan tanıyor.

Android cihazlarda kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi olan Adobe Photoshop Apk yani bir diğer adıyla Photoshop Express ile pratik, kolay ve etkili düzenleme yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek!

Fotoğraflarınızdaki parazitleri ve sisleri gidermek için gelişmiş düzenleme seçenekleri sizi bekliyor. 60’ın üzerinde profesyonel görünümü ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de unutmayın. Tamamladığınız her çalışmayı anında Facebook, Twitter veya Whatsapp gibi hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Şimdi Adobe Photoshop Apk uygulamasının detaylarına inelim!

Adobe Photoshop Apk

Özellikler

  • Temel özellikleri arasında fotoğrafları kırpma, düzleştirme, döndürme ve çevirme bulunuyor. Ayrıca gece çekimlerinde genellikle en büyük sorunumuz olan kırmızı gözü de kolayca düzeltebilirsiniz.
  • Kontrast, pozlama ve beyaz dengesi gibi ayarları otomatik olarak yapan Adobe Photoshop Apk, tek dokunuşla fotoğraflarınızdaki kiri ve tozu da temizleyebiliyor.
  • Instagram fotoğraf düzenleme ayarlarında bulunan netlik, pozlama, açık renkler, gölge, sıcaklık, renk tonu ve canlılık gibi özellikleri sadece kaydırma yaparak kullanabilirsiniz.
  • Fotoğrafları birer sanat eserine dönüştürmek için 60’ın üzerinde göz alıcı stil bulunuyor. Gerçekçi fotoğraf efektlerini kullanarak fotoğraflarınızı sanat eserine dönüştürebilirsiniz.
  • 15 farklı kenarlık ve çerçeve bulunan Adobe Photoshop Apk uygulaması içerisinde uyumlu bir görünüm yakalayabilmek için renkleri eşleştirebilir ve kenarlık rengini kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Büyük boyutlu ve panoramik fotoğraflarınızı da bu uygulama ile iyileştirebilirsiniz. Ayrıca ham fotoğraflarınızı da Photoshop ile açarak düzenleyebilirsiniz.

Uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor fakat içerisinde premium özellikler de bulunuyor. Bu yüzden dilerseniz satın alıp tüm üstün özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Youtube GO Türkiye'de Yayına Giriyor!

Adobe Photoshop Express Apk

Özet
İnceleme Zamanı
İncelenen
Adobe Photoshop Apk indir - Adobe Photoshop Express Apk | Tecnoloji
Yazarın Değerlendirmesi
51star1star1star1star1star
Yazar
Teknoloji haberleri ile takipçilerine ve misafirlerine bilgiler sunan, ürün incelemesi yaparak satış öncesi akıllardaki soru işaretlerini gideren içinizden biri.

Söz Sırası Sende!

1 0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * olarak işaretlendi

HTML etiketleri ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Araç çubuğuna atla